Oyun-Muzik-Program
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun-Muzik-Program

Oyun-Muzik-Program Aradgınız Herşy Burda

AnasayfaKapı*Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Türk erkek sizi çarpar

YazarMesaj
Crazy_kdr
Admin
Admin
Crazy_kdr

Lakap : Deli KAdir Uleynnnn

Oyunlar
Deneme:
Türk erkek sizi çarpar Left_bar_bleue34/543Türk erkek sizi çarpar Empty_bar_bleue  (34/543)
Zar: Zar
Seçim: Seçim

Türk erkek sizi çarpar Empty
MesajKonu: Türk erkek sizi çarpar   Türk erkek sizi çarpar Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 12:37 am

Türk erkek sizi çarpar

Türk erkek sizi çarpar 126508

Türkiye’ye tatile gelip Türk erkeklerine aşık olan kadınların dikkatini çeken yüksek tirajlı gazetesi The Sun, “Onlar her akşam başkasına aşık olur” diye yazdı. Ve iki aşk kurbanını örnek gösterdi

Sevgilisi için boşandı 70 bin dolarını kaptırdı
İngiltere’nin Pudsey şehrinde yaşayan 37 yaşındaki Debbie Jones, Antalya’da tanıştığı Türk garson Kemal Ay (36) için 12 yıllık eşini ve 70 bin doları gözden çıkarmıştı. Kız arkadaşlarıyla Türkiye’ye tatile gelen Jones, Ay ile tanıştı. Jones ülkesine döndükten sonra iki yıl boyunca her ay Türkiye’ye gelerek Ay’la görüşmeye devam etti. Boşandıktan sonra Ay ile Türkiye’de yaşamaya karar veren Jones, boşanmadan aldığı 70 bin dolar nafakayı bir ev alması için Ay’a gönderdi. Ancak Jones’un kalıcı olarak Türkiye’ye taşınması ile Ay sevgilisinden giderek uzaklaşmaya başladı. Jones, bir gün kendi başına gittiği bir restoranda tanıştığı bir Türk kadının kendisini Kemal Ay’ın eşi olarak tanıtması üzerine gerçeği öğrendi. Ay ayrıca, Jones’un gönderdiği para ile aldığı evin tapusunu yanlızca kendi üzerine yaptırmıştı.

İki kadını birden idare ediyordu
İngİLtere’nİn Stafford şehrinde yaşayan Eileen Ball (52), 2006’da 31 yıllık eşinden boşandıktan sonra biraz başını dinlemek için Türkiye’nin güneş kıyılarına tatil yapmaya karar verdi. Ball, tatilinin ikinci gününde garsonluk yapan Onur Uğuerel (30) ile tanıştı. Ball ilişkilerini şöyle anlatıyor: “Ülkeme geri dönmeden önce Onur bana aşık olduğunu söyledi. Bir parçam o kadar çaresizdi ki, söylediklerine inandım.” Uğuerel bankadan kredi almasını önerdi. Bunun üzerine İngiliz kadın, bankadan 10 bin dolar kredi aldı. Ball, sevgilisini ziyaret ederken, İngiltere’nin Ipswich şehrinde oturan 42 yaşındaki bekar June Phair da üç yıllık sevgilisi Onur Uğuerel’le telefon aracılığıyla görüşüyordu. Phair da sevgilisiyle Türkiye’de tatil yaparken tanışmış ve yıllar içerisinde ona yüzlerce dolar para yollamıştı. Ancak herşey bir gün Uğuerel’in telefonuna Ball’un cevap vermesiyle ortaya çıktı. İki kadında Uğuerel’in sevgilisi olduğunu iddia ediyordu.İki kadın da ’Kazanova Türk’ten ayrıldı.

Benimle karımın yanında öpüştü
The Sun gazetesine kandırıldığını söyleyen İngiliz Debbie (Deborah) Jones’a, eski Türk sevgilisi Kemal Ay yanıt verdi. Eşi Zehra ile açıklama yapan ’Kasap’ lakaplı Ay, İngiliz sevgilisinin ilişkilerinin ikinci yılından itibaren eşi ile oğullarından haberi olduğunu söyledi. Kemal Ay, iddia edildiği gibi garson olmadığını belirterek, Debbie ile 2001 yılında tanıştıklarını söyledi. Ay, “Deborah ile beni, araç kiralayan bir arkadaşım tanıştırdı. Kaldığı pansiyonun terasında birlikte akşam yemeği yedik. Sonra odasına indik ve birlikte olduk” dedi. Jones’un kendisine ev alması için 35 bin pound değil, 85 bin pound gönderdiğinin de altını çizen Ay, “Evi çabucak tamamladım, içine eşya aldım. Deborah gelince orada yaşamaya başladık. Ona evin onun olacağını vaad etmemiştim. Ayrıca evli olduğumu biliyordu. Karımın yanında kendisiyle öpüştüm” dedi. Kocasının ilişkisinden haberi olduğunu söyleyen Zehra Ay ise ilginç açıklamada bulundu: “Bizim buralarda bu iş böyle. Debbie isterse gelsin. Olumsuz tepki vermem. Gelsin otursun, bizde ev çok.”
Vatan
https://crazy-club.yetkin-forum.com

Türk erkek sizi çarpar
1 sayfadaki 1 sayfası